Darmowa dostawa od 59,99 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Odbiór Osobisty

Nasza firma prowadzi sprzedaż wyłączenie wysyłkową. Czasami jednak istnieje nagła potrzeba zakupu określonego produktu. Dlatego proponujemy Państwu zakup z odbiorem osobistym w Paczkomacie firmy Inpost.

Paczkę będzie można odebrać tego samego dnia w Paczkomacie WAW291M, Borowej Góry 10, 01-354 Warszawa, jeżeli zastosujecie się Państwo do poniższych wskazówek.

Zasady:

  1. Odebrać można tylko produkty ze statusem: "Zamów do - tutaj pojawia się godzina - to wyślemy dzisiaj"
  2. Podczas składania zamówienia prosimy wybrać: "InPost Paczkomaty 24/7 - wszystkie rozmiary"
  3. Z mapy należy wybrać punkt: "WAW291M, Borowej Góry 10, 01-354 Warszawa"
  4. Podczas składania zamówienia w Uwagach prosimy wpisać "Odbiór osobisty", można też zadzwonić lub wysłać smsa z numerem zamówienia pod numer:+48690403648
  5. Czas na przygotowanie Państwa zamówienia wynosi do 2 godzin. Zazwyczaj jednak jest to ok. 60 minut. Po tym czasie zamówienie jest gotowe do odbioru w Paczkomacie WAW291M
  6. Czas na odbiór wynosi 2 dni kalendarzowe, po tym czasie Inpost zwróci nam przesyłkę. Za zwrot nieodebranej przesyłki obciążymy Państwa kwotą 13,99 zł brutto.
  7. Kiedy przesyłka będzie gotowa do odbioru, to firma Inpost powiadomi Państwa drogą mailową oraz w aplikacji Inpost (o ile Państwo z niej korzystacie) o możliwości odbioru paczki.
  8. Aby odebrać towar tego samego dnia roboczego zamówienie musi być złożone i opłacone najpóźniej do godziny 16:30 - wtedy do odbioru będzie gotowe ok. godziny 18:00
  9. Zamówienia opłacone po 16:30 (lub w dni wolne od pracy) będą do odbioru następnego dnia roboczego od godziny 9:00.
  10. Zwrot towarów na podstawie Ustawy Konsumenckiej odbywa się w sposób zapisany w naszym regulaminie i odbywa się na koszt Kupującego na nasz adres do zwrotów.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 

pixel