Darmowa dostawa od 29,99 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Baterie AA / AAA / C / D / 9V

( ilość produktów: 49 )
Rozmiar ogniwaRozmiar ogniwa
Typ ogniwaTyp ogniwa
MarkaMarka

Baterie AA / AAA / C / D/ 9V

 

Bateria AA - ten rodzaj baterii jest bardzo powszechny i ​​jest używany w różnych urządzeniach, takich jak piloty, zabawki, zegarki, latarki, aparaty fotograficzne, słuchawki bezprzewodowe itp. Są to małe baterie o napięciu około 1,5 wolta.

Bateria AAA - ten typ baterii jest podobny do baterii AA, ale mniejszy. Jest to często stosowane w urządzeniach, które nie wymagają dużej mocy, takich jak piloty, małe zabawki, zegary ścienne itp. Mają też napięcie około 1,5 wolta.

Bateria C - ten typ baterii jest większy niż bateria AA i AAA i jest stosowany w urządzeniach wymagających większej mocy, takich jak latarki, przenośne radia, alarmy itp. Mają napięcie około 1,5 wolta.

Bateria D - podobnie jak bateria C, bateria D jest jeszcze większa i ma większą pojemność magazynowania energii. Ma to zastosowanie w urządzeniach wymagających dużej ilości energii do działania, takich jak duże latarki, sprzęt kempingowy, przenośne grzejniki itp. Mają napięcie około 1,5 wolta.

Bateria 9V - ten typ baterii ma kwadratowy kształt i jest używany głównie w urządzeniach wymagających wyższego napięcia i większej mocy, takich jak aparaty słuchowe, czujniki dymu, przenośny sprzęt audio itp. Ta bateria ma napięcie znamionowe 9 woltów.

pixel